Portföydeki Projeler

Takip No :

2016-SAT-003

İl / İlçe :

İSTANBUL / TUZLA

Ada / Parsel :

0

İmar Durumu :

SATILIK 10 ADET DUBLEKS DAİRE (PROJEDEN)

Açıklama :

5100 m² alana yayılmış, 1+1 Bahçeli, 2+1 ve 3+1 Teraslı Dubleks yaşam üniteleri, emekli merkezi, sağlık kabini, rekreasyon alanları, spor alanları, havuz gibi donatıları bir arada bulunduran projemiz TUZLA İlçesi MERKEZ Mahallesi sınırlarında kalmaktadır. 

Projenin ana teması; emeklilerimizin alıştıkları sosyal çevrelerine benzer kaliteli yaşam alanları içerisinde farklı kuşaklar ile bir arada ancak ihtiyaçlarına da kolay ulaşabilecekleri bir ortamda yaşamalarını sağlamaktadır. 

Bu amaçla projede özellikle yeşil alanlara büyük önem verilmiş olup; kamelyalar, yürüyüş parkurları, spor alanları, kafeterya ve açık yüzme havuzu projenin sosyal alanları içerisinde tasarlanmıştır. 

Projede daireler bahçeli 1+1, 2+1 ve 3+1 Dubleks şeklinde tasarlanmıştır.

Proje içerisinde  500 m² lik bir spor ve sağlıklı yaşam alanı, oto yıkama, dernek kullanımı için ön ve arka bahçe kullanımı olan 50 m²’lik kapalı alan, sağlık kabini gibi sosyal donatılar yer alacaktır. 

Takip No :

2016-KD-001

İl / İlçe :

2503 / 31-39

Ada / Parsel :

İSTANBUL / ATAŞEHİR - Esatpaşa

İmar Durumu :

KONUT

Açıklama :

ATAŞEHİR İlçemizin Esatpaşa bölgesinin en nezih bölgesinde, Ara bağlantı yoluna 200 m. mesafade bulunan 9 parselden oluşan Kentsel Dönüşüm projemizdir. %50-50 oranına göre dağılım yapılmıştır, Kira 1.300 TL., Taşınma 1.500 TL. (Tek sefer) olarak ön görülmüştür. Projemizde 63 daire + 4 dükkan olup 29 daire 2 dükkan müteahhit, 34 daire 2 dükkan arsa sahiplerine prensipte verilmiş fakat ön protokolü yapılmamıştır.  

Takip No :

2016-SAT-002

İl / İlçe :

İSTANBUL / MALTEPE / Mavievler mah.

Ada / Parsel :

0

İmar Durumu :

DUBLEKS DAİRE

Açıklama :

5 Yıllık binanın 3.katında 240 m2 toplamda 120+120 m2'den oluşan içi tamamen yenilenmiş Dubleks dairemiz satılıktır. 
Asansörlü, davlunbazlı, yenilenmiş mutfak dolapları ve kileri, yenilenmiş banyo dolabı ve vitrifiye grubu, yenilenmiş elektrik tesisatı ve tavan aydınlatmaları, yenilenmiş koridor ve ıslak zemin seramikleri, yenilenmiş oda kapıları, çelik kapısı ve parkesi ile Alt kat 3+1, Üst kat 2+1, Ön ve arka teraslı Aile için ideal dairedir. (Diğer bölümler fotoğraf isteyiniz)

Takip No :

2016-SAT-001

İl / İlçe :

ÇANAKKALE / GÖKÇEADA

Ada / Parsel :

147 / 8

İmar Durumu :

TARLA

Açıklama :

Arazimiz 23,244 m2 olup, Cephesi anayol , diğer tarafı da yan yoldur. Denize mesafesi ( LAZ KOYU ) 200 m kadardır. Arazimizin 10.000 m2 olarak satışını düşünmekteyiz.
Ekte de göreceğiniz Gökçeada Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğün yazısında da belirtildiği gibi Turizm + konut yapımı için özel inşaat izni veriliyor.
Serbest imar izni için Çevre Bakanlığına müracat edilmiş imza safhasında olduğu söylendi.
Arsamızda , elektrik ve su problemi yoktur. ( Anayola paralel olarak adanın şehir suyu şebekesi geçmektedir. )
Şu anda ;
1. Adaya haftada 2 kez Sabiha Gökçen den Anadolu Jet ve Bora Jet havayolları uçuyor.
2. Her gün karşılıklı Kabatepe den Gökçeada ya 6 sefer feribot var.
3. Mevcut 2 marina var, 3 ncü marina yapılıyor.
4. Hastanesi mevcut ayrıca hava ambulansı ve deniz ambulansı da var.
5. Ada ‘da üniversite , meslek okulları, ilköğretim okulu mevcuttur.
6. Büyükşehir Belediyesine bağlı olmaksızın , Ada Belediyesi çözüm yeridir.
7. Organik tarım yapılıyor başka tarıma izin yok.
8. Sörf için dünyada 3 ncü sırada yer olduğu söyleniyor. Bu yıl PEGASUS SÖRF yarışmalarının 2 nci ayağı burada yapıldı.
9. En önemlisi KIBRIS a alternatif olarak gösterilen GÖKÇEADA devlet tarafından kalkınmada öncelikli bölgeler arasında gösterilmiştir.
Bu nedenle de yatırımcılar için bir çok kolaylıklar sağlanmıştır. ( Vergi muafiyetleri , SSK primlerinde indirim , Yatırım ve Teşvik kredileri gibi.)
10. Ağaoğlu firması tarafından , 2013 yılında tamamlanmak üzere 680 milyon TL lık rüzgar enerjisi projesi başlatılmıştır